Ogłoszenia duszpasterskie w XI Niedzielę Zwykłą 17 czerwca 2018 r.

 

  1. Powoli zbliża się koniec roku szkolnego.Przypominamy dzieciom, młodzieży i ich rodzicom, że każde dzieło, aby było dobrze zakończone, powinno być poświęcone Bogu. Warto, aby w naszych modlitwach obok próśb, obecne były również dziękczynienia. Msza św. na zakończenie roku dla dzieci i młodzieży w piątek o godz. 800. Spowiedź święta dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego każdego dnia na nabożeństwie czerwcowym.

 

  1. W sobotę, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca.Podczas Eucharystii będziemy modlić się za ojców z naszej wspólnoty parafialnej. Zapraszamy szczególnie ojców i dzieci. Modlić się będziemy, by godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki   w codziennych staraniach o własne rodziny.

 

  1. W przyszłą niedzielę 24 czerwca, przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. 

 

  1. W sobotę 23 czerwca o godz. 2100z Radomia wyrusza XII Nocna Pielgrzymka Mężczyzn do sanktuarium M.B. Pocieszenia w Błotnicy. Jest organizowany wyjazd autokarem do Radomia w sobotę 23 czerwca o 19.30 sprzed plebanii św. Krzyża w Kozienicach. Mężczyźni, którzy chcieliby wziąć udział w tej Pielgrzymce proszeni są o zgłoszenie swego udziału. Bliższe informacje w gablocie przed kościołem.

 

  1. W czerwcu każdego dnia o godz. 1730zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe. 

 

  1. Firma ACS Słuchmed zaprasza na bezpłatne badanie słuchuw dniu 20 czerwca 2018r (środa) w godzinach: 9:00 – 15:00. Badanie będzie można wykonać w mobilnym Laboratorium, które będzie ustawione na parkingu obok marketu Carrefour. Serdecznie zapraszamy.

 

  1.  25 czerwca od godz. 1300w Przychodni Lekarskiej Nr 1, przy ul. Sienkiewicza odbędą się badania USG Doppler przepływów Szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, płuc, stawów USG piersi i Echo serca. Badania są odpłatne, cena jednego badania – 55 zł. Bliższe informacje w Przychodni.

 

  1. Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców do Częstochowy będzie 2 lipca 2018r. Wyjazd z parkingu przy plebani św. Krzyża o godzinie 6.00. Koszt pielgrzymki 70 zł. Więcej informacji w zakrystii.